نوشته‌ها

شرکت سیمان سفید نی ریز

 برگرفته از مصاحبه با احمد شریفی، مدیرعامل شرکت سیمان‌سفید نی‌ریز

شرکت سیمان‌سفید نی‌ریز با ظرفیت اسمی ۵۰۰ تن در روز در تاریخ ۱۳۶۶/۱۲/۱۵ تحت عنوان شرکت سهامی خاص سیمان‌سفید نی‌ریز به ثبت رسیده و در شهریور سال ۱۳۷۵ مورد بهره‌برداری قرار گرفت؛ در سال ۱۳۸۲ به سهامی عام تبدیل شد و در سال ۱۳۸۴ به بورس پیوست.

این شرکت در سال ۱۵۵.۰۰۰ تن کلین کر  و ۱۶۱.۵۰۰ تن سیمان‌سفید تولید می‌کند و عمدهٔ محصولات تولیدی کارخانه به مصرف ساخت انواع موزاییک، تولید انواع سیمان رنگی و استفاده در نمای ساختمان می‌رسد.

محصول این شرکت به‌عنوان یک برند معتبر در کشورهای قطر، عربستان، امارات، عمان و کشورهای آسیای میانه شناخته‌شده هست که در سال حدود ۳۰ درصد از محصول این شرکت به کشورهای فوق صادر می‌شود. کیفیت عالی در سفیدی و مقاومت قابل‌رقابت با تولیدکنندگان خارجی و یکنواختی کیفیت محصول از ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصول این شرکت است. سیمان‌سفید نی‌ریز همواره فراتر از معیارهای استاندارد ملی کشور بوده و همچنین دارندهٔ استاندارد کیفیت سیمان از کشور عربستان هست

 فعالیت‌های این شرکت، هم‌اکنون برای سیصد نفر به‌صورت مستقیم و ۳۵۰ نفر به شکل غیرمستقیم تولید شغل نموده است. البته بقا در شرایط ویژهٔ اقتصادی موجود نیاز به مدیریتی بهینه دارد که اقدام به افزایش تولید، بهینه‌سازی مصرف انرژی، کاهش هزینهٔ تعمیرات و اختصاص قسمتی از محصول به صادرات ازجمله سیاست‌های شرکت برای امکان‌پذیر ساختن ادامه فعالیت است.

تولید سیمان باکیفیت مناسب، مشتری مداری و خدمات مهندسی فروش توسط واحد مهندسی فروش در سال ۱۳۹۱ منجر به دریافت لوح تقدیر حمایت از حقوق مصرف‌کننده در استان فارس  شد. همچنین تلاش‌های مدیریت و کارکنان این شرکت در سال‌های گذشته منجر به کسب افتخارات متعددی شده است که از آن میان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

کسب عنوان واحد نمونهٔ استاندارد فارس در سال‌های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۳

کسب عنوان واحد نمونهٔ استاندارد کشوری سال ۱۳۸۴

برگزیده صنعت سبز کشوری سال ۱۳۸۰

کسب تندیس صنعت برتر بهداشت حرفه‌ای استان فارس سال ۱۳۸۹ 

دارندهٔ استانداردهای سیستم: ISO ۱۷۰۲۵ - ISO ۱۴۰۰۱ - OHSAS۱۸۰۰۱ - ISO ۹۰۰۱

ازجمله برنامه‌های آتی کارخانهٔ سیمان‌سفید نی‌ریز در زمینه‌های تولید می‌توان به بهینه‌سازی ظرفیت تولید کلین کر، کاهش انرژی حرارتی و الکتریکی مصرفی، کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، همچنین دستیابی به بازارهای جدید صادراتی تولید سیمان‌های رنگی اشاره نمود.

نشانی کارخانه: نی‌ریز فارس - کیلومتر ۲۴ جادهٔ نی‌ریز- سیرجان- کارخانهٔ سیمان‌سفید نی‌ریز

تلفن: ۸-۷۳۲۵۲۳۰۰۰۶ - دورنگار: ۷۳۲۵۲۳۰۰۰۵

نشانی دفتر مرکزی: شیراز- بلوار فرهنگ شهر- ایستگاه ۱۴ پلاک ۲۱۶- کد پستی: ۱۸۳۱۶-۷۱۸۷۹

تلفن: ۴-۶۳۱۸۹۰۱ ۷۱۱   دورنگار: ۷۱۱۶۳۰۱۷۴۶

مدیریت فروش شیراز: ۷۱۱۶۳۱۸۹۰۱

نشانی سایت اینترنتی: www.neyrizcement.com

پست الکترونیک: info@Neyrizcement.comکلمات کلیدی


نام:
ايميل:
وب:
شماره امنيتي:


اطلاعات:

  • مرجع: برگرفته از هفته‌نامه عصر نی‌ریز / شماره ۴۹۵ / تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۲۷
  • نویسنده/گردآورنده:
  • نوع مدخل: نوشتار
  • تاریخ ثبت:1393/1/17

عکسهای مرتبط :

نوشته های مرتبط :

ویدئوها مرتبط :

* هیچ موردی پیدا نشد...